yükleniyor

Web Tasarım

Web Tasarım hizmeti vermeye başlamamızın ana hedefi herkesi kurumsal ve bireysel olarak web sitesi sahibi yapmaktı ve bunun için yola koyulduk. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için kurumsal web tasarım ve bireysel web tasarım ürünlerimizi beğeniye sunduk. Firmalara neye sahip olacaklarını önceden görmeleri için hazır web sitesi paketleri hazırlardık. Her şey dahil, aynı gün kullanabilecekleri hazır site hizmetimiz yoğun ilgi gördü. Hala bizimle tanışmamış kişiler için web tasarım nedir, web sitesi neden önemlidir? gibi aklınıza gelebilecek sorulara cevap verelim ve tüm işletmelerin web sitesi yaptırmasının kanuni bir zorunluluk olduğunu hatırlatarak başlayalım..

İnternet çağında yaşıyoruz ve bu teknoloji sayesinde artık her şey dijital ortama taşınmış durumda. Yaşadığımız bu çağda herkes tarafından yaygın olarak kullanılan internet, bir aşama daha ileri giderek mobilize oldu. İnsanlar artık sadece masaüstü bilgisaryalardan değil, bulundukları her ortamda akıllı cep telefonları, tabletler, dizüstü bilgisaryalarla internete bağlanıyorlar. Şunu rahatlıkla söylebiliriz, artık internet hayatımızın tam ortasına yerleşmiş durumda. Hala web sitesi olmayan ya da eski bir teknoloji sahip responsive (akıllı cihazlarla uyumlu) olmayan siteye sahip işletmeler, her gün yapılan milyonlarla internet aramasında potansiyel müşterilerini kaybediyor. Bunun yanında birçok şirket devletimizin yeni Türk Ticaret Kanunu'yla birlikte getirdiği  web sitesi zorunluluğundan haberdar değil, bu kanunla birlikte tüm firmalar web tasarım yaptırmak, aktif bir web sitesine sahip olmak zorunda. Aslında bu zorunluluğu şirketler, fırsat olarak görmeli ve avantaja çevirmelidir. Bahsettiğimiz üzere, insanlar internette her gün milyonlarca arama yapıyor, web sitesi olmayan firmalar bu potansiyel müşterilerini, rakiplerine kaptırmış oluyor. Ticaretin içinde olan herkesin bileceği üzere, insanlar güven duydukları işletmelerden ürün ya da hizmet alırlar. Siz de son teknoloji bir web sitesine sahip olur; işletmeniz hakkında detaylı bilgiler verir, ürünlerinizi doğru ve iyi bir şekilde tanıtırsanız internetin gücü sayesinde yeni müşterilere ulaşabilir ve kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yani web sitesi olan bir firma, ürünlerini sadece bulunduğu bölgeye değil, tüm dünyaya tanıtabilir ve pazarlayabilir, bu sayede milyonlarca kişiye rahatlıkla erişebilir. Türkiye'de internet kullanıcısı sayısı 60 milyon, Dünya'da 4 milyar seviyelerine ulaşmış durumdadır ve hızla artmaya devam etmektedir. Bazı istatiskleri paylaşalım ve web sitesi sahibi olmanın avantajlarını hep birlikte görelim.

1. TÜRKİYE'DE İNTERNET KULLANIMI ve İSTATİSTİKLERİ

82,4 milyon nüfusa sahip Türkiye'de;

• Nüfusun %72’sini oluşturan 59.36 milyon İnternet kullanıcısı

• Nüfusun %63’ünü oluşturan 52 milyon aktif sosyal medya kullanıcısı

• Nüfusun %53’ünü oluşturan 44 milyon aktif mobil sosyal medya kullanıcısı var.

2. DÜNYA'DA İNTERNET KULLANIMI ve İSTATİSTİKLERİ

7,53 milyar nüfusa sahip Dünya'da;

• 4.02 milyar internet kullanıcısı, dünya nüfusunun %53’ü

• 3.19 milyar sosyal medya kullanıcısı, dünya nüfusunun %42’ si

• 5.13 milyar mobil kullanıcısı, dünya nüfusunun %68’ i

• 2.95 milyar mobil sosyal medya kullanıcısı,dünya nüfusunun %39’unu ifade etmektedir.

WEB TASARIM

Web Tasarım kurumsal ya da bireysel fark etmeksizin birincil olarak sizi karşı tarafa tanıtma ve bilgilendirme aracıdır. Yayına aldığınız firma sitesi, sizin hiç kapanmayan 7 gün 24 saat açık durumda olan, yılın 365 günü erişilebilir bir işletme halinize gelmenizi sağlayacaktır. Web sitesi sayesinde, tanıtım için başka mecralara ayırdığınız reklam bütçeleri de düşecektir ve ciddi bir maddi kazanç cebinizde kalacaktır. İnsanlar markanızı Google, Yandex, Bing, Yaani vb. arama motorlarında aradığında, işletmenize erişebilecek ve kendiniz ya da firmanız hakkında doğru bilgileri birinci ağızdan siz verebileceksiniz. Bu boşluğu neden başka birisi doldursun, bu soruyu kendinize sorun. Ayrıca şunu da belirtelim bizden hizmet alan tüm iş ortaklarımız her şey dahil, paket olarak; web sitesi, domain, hosting ve mail hizmetine çok uygun rakamlarla sahip oluyorlar. Müşterilerimize sürpriz ödemeler çıkarmıyoruz, önceden sahip olacağı internet sitesini görüyor, ne aldığını ve kaça aldığını hizmeti başlamadan önce biliyor ve dijital ürünlerini kullanmaya başlıyor.

Sürecin işleyişinden kısaca bahsetmek gerekirse; İşinizi internete taşımanız için en başından, en sonuna kadar yanınızdayız. Destek ekibimiz sizi her konuda detaylıca bilgilendiriyor. İlk olarak size uygun alan adını belirlemek için çalışma yürütüyoruz ve uygun domaini sizin adınıza kayıt ediyoruz, ardından şirketinizin ihtiyacını karşılayacak barındırma hizmetini ve sizin domaininize ait kullanacağınız kurumsal mailleri açıyoruz, sonrasında sektörünüze uygun web sitesini birlikte belirliyoruz ve onayınızdan sonra hemen kurulumu yapıyoruz. Tüm bunları ulaşılabilir fiyatlar ile paket halinde sunuyoruz, her işlem için farklı bir ücret talep etmiyoruz. En önemlisi müşterimizi dinliyoruz ve süreci birlikte yönetiyoruz ve sizin ne dediğinizi çok önemsiyoruz. Siz de hemen bir internet sitesine sahip olmak isterseniz, bizimle iletişim kurun uygun fiyata son teknoloji tüm akıllı cihazlarla uyumlu bir web sitesine sahip olun. Teknoloji Dünyası alt markası olan iH internet hizmetleri olarak sizleri de aramızda görmekten son derece mutlu oluruz..

WEB TASARIM FİYATLARI

Özel web tasarım fiyatı: Projeye özel olarak belirlenir.

Hazır web sitesi fiyatı: Önceden ürünü ve fiyatı bildiğiniz paketler, fiyat olarak 150 TL, 250 TL, 500 TL ve 1000 TL şeklinde belirlenmiştir.

E-ticaret sitesi: Özelliklerine göre hazırladığımız iki paket seçeneği sunuyoruz, fiyatlar 2000 TL ve 3000 TL şeklinde belirlenmiştir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!