yükleniyor

Hosting

Kurumsal ve bireysel sitelerinizi hızlı ve %99,99 oranında “uptime” garantisiyle barındırın..

BUSINESS

150 TL. / Yıllık
1 GB Web Alanı 1 Adet Web Sitesi Barındırma 5 GB Aylık Trafik 5 Adet E-Posta 5 Adet Sub Domain 5 Adet MySQL
Satın Al

PREMIUM

250 TL. / Yıllık
2 GB Web Alanı 1 Adet Web Sitesi Barındırma İzni 20 GB Aylık Trafik 20 Adet E-Posta 10 Sub Domain 10 Adet MySQL
Satın Al

EXPERT

400 TL. / Yıllık
5 GB Web Alanı 1 Adet Web Sitesi Barındırma İzni 50 GB Aylık Trafik 50 Adet E-Posta 20 Sub Domain 20 Adet MySQL
Satın Al

Bunlar size yeterli değil mi?

HEMEN BiZE ULAŞIN!

Web sitenizde PHP ve MySQL veritabanı ile yazılmış uygulamalar kullanıyorsanız linux hosting; paketlerimiz sizin için uygundur.

Linux hosting sunucularımız perl 5.8 , cgi, python 2.3, 2.4, 2.6 & 3.0, fastcgi, miva, ssi, Django Framwork, Image Magick 6+, LVTool2, Mencoder, FFMpeg, ve zend optimizer destekler.Linux Hosting kontrol panelinizi kullanarak hosting hesabınızla ilgili tüm işlemleri (eposta hesabı yaratma, subdomain oluşturma, ftp şifre değişikliği, web tabanlı dosya yönetimi, yedek alma / yedekten yükleme, MySQL veritabanı yaratma gibi kolaylıkla yapabilirsiniz. Linux sunucularımızda ioncube ve zend optimizer kuruludur. Cpanel sunucularımızda fantastico ve rvskin kuruludur. Plesk sunucularımızda uygulama deposu kuruludur. Linux Hosting Fantastico ve uygulama deposu sayesinde tek tuşla, joomla, smf, wordpress v.s gibi scriptleri ücretsiz ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz 

Linux hosting hizmeti aldıktan sonra eğer domaininiz var ise name server yönlendirmesi yapmanız gerekmektedir. Name Server bilgilerimiz sipariş sonrası mail olarak tarafınıza gönderilmektedir. Daha önce kayıtlı bir domaininiz (alan adınız) yok ise firmamızdan alan adı kaydı (Register) edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!