yükleniyor

Web Tasarım fiyatları

Kurumsal ya da bireysel herkesi ve her işletmeyi web sitesi sahibi yapmak için çıktığımız bu uzun soluklu yolda, siz değerli kullanıcılarımıza web tasarım hakkında da çeşitli bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu yazımızda, web tasarım fiyatları hakkında detaylara yer vereceğiz.

Öncelikle web tasarım işi de bir hizmet sektörü olduğu için fiyat her ürüne göre değişkendir bunu belirtmekte yarar var. Kurumsal web tasarım hizmeti almak isteyen firmaların, istedikleri web sitesi ve modüller değişkenlik gösterebiliyor. Firmaya özel hazırlanan bir web tasarım işinde de, işte bu özel istekler işin fiyatını belirliyor. Bu yüzden firmaya özel olarak hazırlanan web siteleri için fiyat bu yüzden değişkendir. Bunun yanında hazır web sitesi hizmeti almak isteyen firmalar için web tasarım fiyatları iH internet hizmetleri'nde sabittir. Daha önceden hazırladığımız tüm sektörlere hitap eden siteler, şirketlerden tarafından demo adreslerinden incelenir ve kendilerine hitap eden hazır site aynı gün kurulup her şey dahil olarak müşteriye teslim edilir. İnternette tüm şirketlerin bulunabilir olmaları için, ihtiyaçlarına yönelik hem hazır site hizmeti hem de özel web tasarım hizmeti veriyoruz. Özellikle e-ticaret sitesi kurup işini internete taşımak isteyen firmalara da tüm web sitelerimizde olduğu gibi, yıllık ödeme bedeli olmadan bir defa al ömür boyu kullan şeklinde uygun fiyatlarla e-ticaret sitesi hizmeti veriyoruz. Rakiplerimizin birçoğu e-ticaret sitelerini yıllık olarak kiralıyor ve bu da müşteri için her yıl artan bir gider olarak kasasından çıkıyor. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli unsurlardan biri de, hiç bir web sitesinde kiralama gibi bir seçenek sunmamamız, bir defa alıyorsunuz ömür boyu kullanıyorsunuz. İşinizi hemen internete taşımak için bize iletişim bilgilerimizden ulaşın, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

WEB TASARIM FİYATLARI

Özel web tasarım fiyatı: Projeye özel olarak belirlenir.

Hazır web sitesi fiyatı: Önceden ürünü ve fiyatı bildiğiniz paketler, fiyat olarak 150 TL, 250 TL, 500 TL ve 1000 TL şeklinde belirlenmiştir.

E-ticaret sitesi: Özelliklerine göre hazırladığımız iki paket seçeneği sunuyoruz, fiyatlar 2000 TL ve 3000 TL şeklinde belirlenmiştir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

whatsapp
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!